Hakkımızda

Kayzen Yapı, 1988 yılından bugüne, inşaat sektörünün çeşitli alanlarındaki proje ve uygulama deneyimleriyle; havuz örtüleri, açılır tavan sistemleri ve kış bahçeleri, geniş açıklıklar geçebilen alüminyum kiriş profilleri konusunda imalat, satış, projelendirme ve montaj hizmeti vermektedir.

Firmamız konsept olarak Kinetik Mimari Sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Yapının hareket yeteneğini, statik bir yapıda mümkün olamayacak fonksiyonu yerine getirebilmesi, çevre koşullarına uyumluluk veya sadece estetiğini geliştirmek için kullanılabilmesi bu sistemi son zamanlarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler hale getirmiştir. Kayzen Yapı, kinetik mimarinin ülkemizdeki ilk uygulayıcılarındandır.

Kayzen Yapı Ürünleri Ltd. Şti.,sigara odaları,havuz kapama,teleskopik çatı sistemleri,çatı sistemleri,sunroof sistemleri,spider sistemler,hareketli çatılar,kış bahçeleri

Kurulduğu günden itibaren eşsiz tasarımları ve kalitesiyle, konusunda ülkemizin öncü firmaları arasında yerini almıştır. İmalat, projelendirme ve montaj hizmeti verme konusunda uzman bir kuruluş olarak sektörle ilgili faaliyetlerinde sayısız işin üstesinden başarıyla gelmiş ve bu gururla projelerine KAYZEN YAPI imzasını atmıştır. 2005 yılında Türkiye’de bir ilki geliştirerek, en büyük alüminyum taşıyıcılı manuel olarak hareket edebilen teleskopik havuz örtü sistemini uygulamıştır.

Kayzen Yapı, en yüksek teknolojiyi kullanarak, en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefini benimsemiş, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamikleşmiş, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

 
Kayzen Yapı olarak, 2005 yılından itibaren belirli aralıklarla, üniversitelerimizin mimarlık fakülteleri ile işbirliği içerisinde eğitim çalışmaları yapmaktadır. Geleceğin yapılarını günümüzün öğrenci mimarları belirleyeceğinden, geleceğin mimarlarına tasarımlarında kullanabilecekleri gelişmiş ve ergonomik yapı ürünlerini tanıtmış, gelişen yeni yapı ürünlerinin ve teknik özelliklerini yakından tanımaları için çeşitli konferans ve seminerler şeklinde eğitimde işbirliği yapmıştır.
 
Kayzen bir Japon felsefesi olan “Kaizen” den gelmektedir ve kelime anlamı yaşamı kolaylaştırmak için yapılan teknolojik yeniliklerin tümüdür. Kaizen felsefesinden yola çıkarak 20 yıldır, titizliğe, kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanan deneyimli kadromuzun misyonu; içerinin konforunu dışarıya taşıyarak, sevdiklerinizle dört mevsim keyifli vakit geçireceğiniz yeni,  modern, yüksek standartlı ve çevreye duyarlı mekanlar yaratmak ve yaşam kalitenizi yükseltmektir.